loader

CHCETE PRODAT NEMOVITOST RYCHLE A BEZPEČNĚ?

Prodáme nemovitost dle vašich požadavků

 

Prodej nemovitosti není jednoduchá záležitost, když jí svěříte nám, zbavíme vás všech s tím spojených starostí. Vše potřebné vyřešíme za vás.

Pokud plánujete prodej nemovitosti, doporučujeme vám přečíst si obecné  informace pro prodávající. Následně s vámi celý prodej bezplatně zkonzultujeme. Společně nastavíme prodejní strategii, aby obchod proběhl rychle a podle vašich představ.

 

S námi si můžete způsob prodeje zvolit

 

Z více než 20 let zkušeností víme, že je nezbytné přizpůsobit se požadavkům trhu s nemovitostmi a pracovat moderně. Proto klientům Sedmičky vždy doporučujeme bezpečnou metodu, která je pro ně nejpřínosnější a nejlépe jim vyhovuje.

 

Forma prodeje může být následující:

dum-a-klice

aukce-kladivko

penize-v-penezence

 

REALITNÍ ZPROSTŘEDKOVÁNÍ

 

ELEKTRONICKÁ AUKCE

 

OKAMŽITÝ VÝKUP NEMOVITOSTI

Klasický a nejčastější způsob prodeje, spočívající ve zpracování nemovitosti do nabídky a následném vyhledání kupujícího. Realitní zprostředkování upravuje tzv. realitní zákon a mohou ho vykonávat jen kvalifikovaní odborníci, kterými zprostředkovatelé Sedmičky jsou.

Bezpečná a spolehlivá metoda, jak svoji nemovitost prodat za maximální tržní cenu. Elektronická aukce je také vhodná k otestování trhu a správného nastavení prodejní ceny. Aukce vám zrealizujeme na vlastním aukčním portálu.

Pokud potřebujete rychle peníze, můžete nám svoji nemovitost ihned prodat. Koupíme od vás také spoluvlastnický podíl. Výkup spoluvlastnického podílu vám ušetří spoustu času, dohadů se spoluvlastníky nebo exekutory a navíc máte peníze téměř okamžitě.