Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Informace » O společnosti

O SPOLEČNOSTI REALITY SEDMIČKA

Realitní společnost  Reality Sedmička s.r.o.  vznikla v roce 2017 s pobočkami ve Ždáru nad Sázavou, Praze, Znojmě a Náměšti nad Oslavou. Přestože  se jedná o poměrně mladou společnost, tak na trhu žádnými nováčky nejsme. Sdružujme realitní zprostředkovatele, kteří mají mnohaletou praxi a zkušenosti v oboru. Můžeme tedy tvrdit, že naši spolupracovníci, jsou odborníky na realitním trhu, kteří našim zákazníkům zajistí profesionální servis s lidským přístupem.

Působíme především  na Vysočině, Praze, dále v Jihomoravském kraji a Pardubickém kraji. Ale jsme schopni klientům poskytnout stejně kvalitní služby v celé České republice, přestože všude být nemůžeme, tak tam kde jsme bereme svoji práci s maximální vážností a pokorou.

Koupě nemovitosti nebo zajištění vlastního bydlení je pro mnoho lidí splněním jejich snu, aby se tento sen stal reálnou skutečností, zařídíme my. Právní servis máme zajištěný naší smluvní advokátní kanceláří, která vyhotovuje bezpečné smlouvy.

Volbou naší kanceláře při vašem obchodu s nemovitostmi získáte klid, pohodu a zbavíte se spousty strarostí, které jsou s každým realitním obchodem spojené.

Stačí napsat, zavolat nebo poslat sms - o vše ostatní se postaráme my.