Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 8
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Služby » Oddlužení, exekuce

ODDLUŽENÍ | ŘEŠENÍ DLUHŮ

Jsme profesionálové, kteří se na trhu s nemovitostmi pohybují více, než 15 let. Za tu dobu jsme pomohli se záchranou nebo prodejem stovek nemovitostí. Jednáme férově a to stejné budeme vyžadovat i od Vás, pokud se rozhodnete s námi spolupracovat.

Co umíme vyřešit?
Můžeme od vás nemovitost ihned vykoupit, Zařídíme vám zařídit rychlý prodej i bez nutnosti výkupu. Pokud máte dluhy, můžeme Vám je pomoci vyřešit a nemovitost Vám zachránit. To platí i v případě, že máte na nemovitosti exekuci nebo je dokonce už nařízená dražba. Dokážeme pomoci i v případě, že žádnou nemovitost nemáte a přesto jste v takové životní situaci, kdy nestíháte svoje dluhy splácet.

Každý případ je jiný, u každého se snažíme najít co nejlepší cestu, jak věc vyřešit. Každá situace se dá zvládnout slušně, poctivě a na úrovni.

Zanechte nám základní údaje o sobě, o Vaší nemovitosti a popište nám věcně Váš případ. Obratem se Vám ozveme zpět a začneme situaci okamžitě řešit. Pamatujte, že čím více nám toho sdělíte, tím lépe se Vaše situace dá řešit. Děkujeme za důvěru.

Na tyto věci máme v týmu specialistu, který v úzké spolupráci s občanskou dluhovou poradnou zajišťuje rychlou a účinnou pomoc.