loader

Byt 2 +1 s komorou, Kněžice

Kněžice

Byt 2 +1 s komorou, Kněžice

Hledáte domov v klidném venkovském prostředí mezi Jihlavou a Třebíčí? Máme pro vás pěkný byt 2+1 s komorou v Kněžicích vzdálených cca 17 km od Jihlavy i Třebíče a 5 km od Brtnice. Byt je v umístěný v 2. NP čtyřpodlažního bytového domu s možností parkování přímo před domem nebo na přilehlém prostranství vedle domu. Byt je prázdný a lze se do něj velmi rychle nastěhovat. V bytě je sedm místností a je tvořen: kuchyní 11,68 m2, pokojem 15,81 m2, ložnicí 14,45 m2 s balkonem cca 1,15 m2, koupelnou 2,65 m2, samostatným WC 1,02 m2, komorou 2,82 m2 a chodbou 6,51 m2. K bytu patří sklepní kóje 1,4 m2 v přízemí bytového domu. Byt má úplně nový prostorný závěsný balkón.
Obec Kněžice se nachází v turistické oblasti Střední Vysočina – Jihlavsko. Jméno obce pravděpodobně znamená "ves lidí knězových" – vesnice měla v minulosti vztah k Želivskému klášteru. První písemná zmínka o Kněžicích pochází již z roku 1222, mimochodem, jedná se o vůbec nejstarší písemnou zmínku o osídlení v celém širokém okolí. V obci a jejím okolí najdou turisté mnoho zajímavého: především je to Kněžické muzeum přírody na místním zámečku, kostel sv. Jakuba Staršího a kaple sv. Jana Nepomuckého, Ekocentrum Chaloupky, Zlatomlýnský vodopád pod rybníkem Zlatomlýn a v širším okolí také zámek Aleje a přírodní rezervace U Římské studánky, U Trojáku, Na podlesích či Urbánkův palouk. V okolí Kněžic je mnoho turistických stezek a cyklotras. V obci je obecní úřad, MŠ, ZŠ, zdravotní středisko, obchody s potravinami, hospůdka, aj.
Byt je možno financovat úvěrem ze stavebního spoření nebo hypotékou. Zajistíme, nezávazné konzultace s naším finančním specialistou - zdarma. Také můžeme zprostředkovat financování pro klienty, kteří nedostanou hypotéku v bance.

Cena:2 190 000 Kč
Evidenční číslo:00460
KategorieByty 2+1
LokalitaKněžice
OkresJihlava
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná56 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Výtahne
Balkónano (1 m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Nemovitost na mapě

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Prodávající makléř

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
+420 603 539 525
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.