loader

Prodej, Chata - Spytihněv

Spytihněv

Prodej, Chata - Spytihněv

V exkluzivním prodeji Vám nabízím chatu s pozemkem o celkové výměře 666 m2. Nemovitost spadá do katastrálního území Spytihněv, od níž je stejně vzdálená jako od obce Napajedla. Celý pozemek je svažitý, pouze v jeho spodní části je na rovině vybudované jedno stání pro auto a přímo k němu vede asfaltová komunikace. Chata je umístěná v první třetině pozemku ve svahu nad parkovacím stáním.
Chata je podsklepená, s jedním nadzemním podlažím a terasou s venkovním krbem. Na hranici pozemku se nachází vodovodní přípojka. Na chatě byla započata rekonstrukce v souladu s permakulturními principy. Vybudováno kompostovací wc, zbudován systém na využití dešťové vody pro sprchování, umývání nádobí a zavlažování. Sociální zařízení (toaleta + sprcha) je umístěné v chatě a nad ní ve svahu se nachází původní suché wc. Chata je napojena na elektřinu a je vybavena kuchyňskou linkou s ledničkou, plynovým sporákem na plynovou bombu a krbovými kamny. V minulém roce došlo k částečnému zateplení stěn. Zbývající izolace a materiál jsou součástí prodeje.
Zahrada je svažitá, s několika ovocnými stromy, keři, vysázenými bylinkami a vinou révou, která stíní terasu s posezením. Pod chatou jsou vytvořené terasy zpevněné kamenem a pařeniště.
Pokud bydlíte na bytě a chcete trávit více času v přírodě ve vlastní chatičce s dostačujícím zázemím, domluvte si se mnou prohlídku. Dobrá dostupnost do Zlína i Uherského Hradiště. Budu se na Vás těšit – osobní realitní makléřka Marie Sokolová

Cena:400 000 Kč (prodáno)
Poznámka:včetně provize a právního servisu
Evidenční číslo:00286
KategorieChata
LokalitaSpytihněv
OkresZlín
VelikostAtypický
Plocha užitná26 m²
Plocha pozemku666 m²
Plocha zahrady640 m²
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
Míst k parkování1
ParkováníAno
Balkónano (3 m²)
Terasaano (9 m²)
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
Elektřina230V
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Nemovitost na mapě

Marie Sokolová

Prodávající makléř

Marie Sokolová
+420 603 142 124
[email protected]