loader

Prodej, Rodinný dům 5+1, Ostrov nad Oslavou

Ostrov nad Oslavou

Prodej, Rodinný dům 5+1, Ostrov nad Oslavou

Rodinný dům v obci Ostrov nad Oslavou 10 km od okresního města Žďár nad Sázavou směrem na Brno a 10km od Nového Města na Moravě. Dům s dispozicí 5+1 je od r. 2019 v probíhající kompletní rekonstrukci a přístavbě domu (veranda, kuchyně, obývací pokoj, garáž). Velice prostorný ridinný dům, má dvě nadzemní podlaží, je z poloviny podsklepený a vlevo vedle vchodu do obytné části domu je umístěna velká garáž pro dvě auta.
V současné době je v domě již obyvatelné horní patro kde jsou tři pokoje a koupelna s WC, je zde podlahové vytápění v anhydridové podlaze a podlahovými krytinami - pokoje - lepený vynil, koupelna - dlažba. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem a na hranici pozemku je plyn. Spodní patro domu a garáž je připravena k instalaci izolantu, hadic podlahového vytápění a anhydridu. Je zde také příprava pro krbovou vložku a obývací prostor ve spodním patře je možná příčkou rozdělit na dva pokoje, čímž by se dispozice domu změnila na 6+1. Z obývacího prostoru je také připraven výstup přímo do zahrady a nad částí obývacího prostoru, kuchyně a garáže vznikla velmi zajímavá terasa přístupná s chodby ve vrchním obytném patře domu, nad kterým je ještě půdní prostor. Dům byl zateplen polystyrenovou fasádou, vyměněny všechny střešní latě, instalována nová krytina Bramac a solární panely pro ohřev teplé vody (více než půl kalend. roku není potřeba ohřev jiným zdrojem), nové okapy, aj. Můžeme zajistit dokončení rekonstrukce ke kolaudaci podle pokynů kupujícího. V městysi je veškerá úřad městyse, MŠ, ZŠ, restaurace, obchod, kulturní dům, koupaliště, sportoviště, kurty, aj. Městys má velmi dobrou silniční i vlakovovou dostupnost.
Dům je možné financovat úvěrem ze stavebního spoření nebo hypotékou. Zajistíme, nezávazné konzultace s naším finančním specialistou - zdarma. Také můžeme zprostředkovat financování pro klienty, kteří nedostanou hypotéku v bance.

Cena:4 290 000 Kč (prodáno)
Evidenční číslo:00448
KategorieRodinné domy
LokalitaOstrov nad Oslavou
OkresŽďár nad Sázavou
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná151 m²
Plocha pozemku560 m²
Plocha zastavěná171 m²
Počet podlaží2
Stav objektuV rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Míst k parkování2
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Počet domů1
Sklepano (24 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníJiné

Soubory ke stažení

Nemovitost na mapě

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Prodávající makléř

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
+420 603 539 525
[email protected]