loader

Prodej domu 5+1 - Stříbrnické paseky poblíž města Uherské Hradiště

Stříbrnice

Prodej domu 5+1 - Stříbrnické paseky poblíž města Uherské Hradiště

V exkluzivním prodeji Vám nabízím rekreační dům určený k celoročnímu bydlení v žádané lokalitě Stříbrnické paseky. Toužíte po klidném bydlení, útěku z ruchu města, ale přitom ho nemít až příliš daleko? Milujete usínání v klidu, obklopeni tajemným lesem, kdy Vás může vyrušit pouze houkání puštíka? Chcete se probouzet s pocitem, že ranní klid a pohodu příjemně naruší pouze zpěv ptáků? Toužíte pít svou ranní kávu na terase s nádherným výhledem do přírody, na hrad Buchlov a Barborku?
Pokud patříte mezi milovníky přírody, klidu a pohody, tak Vás rekreační dům se všemi náležitostmi rodinného domu, zcela určitě nadchne.
Majitel ho využíval díky božskému klidu celoročně. Do Uherského Hradiště je to pouhých 15 km a do nejbližší vesnice Stříbrnice 2 km. K chatě náleží les o velikosti cca 10.000 m2, okrasná zahrada s rododendrony, azalkami a okrasnými dřevinami, kterým se v lesní půdě velmi daří. Relax si zpříjemníte ve whirlpoolce umístěné na zahradě a z teplých bublinek můžete pozorovat nebe poseté hvězdami. Pochopíte, proč se místo jmenuje Stíbrnické paseky, protože hvězdy svítí tak jasně, že je nebe celé stříbrné.
Rekreační dům o velikosti 5 + 1, Vám poskytne veškeré zázemí. V přízemí se nachází prostorná nová kuchyně, sociální zařízení s toaletou a sprchovým koutem. V prvním patře je obývací místnost, dětský pokoj a pokoj který majitel využívá jako velkou šatnu. V druhém patře je ložnice, velký pokoj s pracovnou, sportovním koutem a sociálním zařízením. První patro má velkou terasu z které se dostanete přímo do okrasné zahrady. Druhé patro má zastřešený balkon.
Topení je zajištěno kotlem na tuhá paliva, který ohřívá vodu do akumulačních nádrží, z kterých je čerpadlem hnaná do topení v celém domě. Nádrže mají tu výhodu, že nemusíte často přikládat. Topit lze také elektrokotlem. Z vlastního lesa můžete využívat dřevo na topení. Objekt má vlastní studnu s velmi dobrou vodou (vrt má 41 m).
Rekonstrukce a rozšíření chaty proběhlo v roce 2010, nová kuchyně a kotelna v roce 2016.
Hledáte klidné bydlení nebo jen nadstandardní rekreační objekt k občasnému úniku z ruchu velkoměsta? Sjednejte si se mnou prohlídku. Těším se na Vás. Marie Sokolová – realitní makléřka.

Cena:prodáno
Poznámka:včetně provize a právního servisu
Evidenční číslo:00268-1
KategorieRodinné domy
LokalitaStříbrnice
OkresUherské Hradiště
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná206 m²
Plocha pozemku10.017 m²
Plocha zastavěná85 m²
Plocha dílen15 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
En. náročnost b.D - Méně úsporná
Ukazatel ENB163 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýČástečně
OchranaNárodní park
Balkónano (7 m²)
Terasaano (25 m²)
KomunikaceAsfaltová, Neupravená
TelekomunikaceInternet, Satelit
DopravaSilnice
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníÚstřední tuhá paliva, Ústřední elektrické

Nemovitost na mapě

Marie Sokolová

Prodávající makléř

Marie Sokolová
+420 603 142 124
[email protected]