loader

Prodej, Zemědělská usedlost, 94m², pozemek 3751m² - Červený Hrádek

Červený Hrádek

Prodej, Zemědělská usedlost, 94m², pozemek 3751m² - Červený Hrádek

Jestli hledáte objekt pro rekreaci, hospodářské stavení, prostor pro dílnu nebo chov zvířat, tato nemovitost splní vše podle vašich představ. Zemědělská usedlos stojí v obci Červený Hrádek, která leží 9 km severovýchodně od Dačic v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji.
Přízemní dům je v dispozici 2+1 (dvě místnosti, kuchyň a koupelna s WC). IS: elektřina 230 / 400 V, plyn, voda z obecního vodovodu, odpad je sveden do jímky. K budově přiléhají dvě prostorné stodoly. Ve spodní části dvora, který má rozlohu 400 m2 stojí další budova, ve které jsou dvě místnosti a chodba. Na dům navazuje dílna. Dům má dva sklepy. V zadní části domu je zahrada o rozloze 2066 m2. Dům je v počáteční fázi rekonstrukce.
Červený Hrádek leží v nadmořské výšce 525 m n. m. v malebné přírodě Českomoravské vysočiny, která je jednou z nejžádanějších rekreačních oblastí. V údolí zvaném Řečice, je nové fotbalové hřiště s kabinami a přírodní koupaliště. Nově je postaveno víceúčelové hřiště, kde je tréninkové hřiště na fotbal, nohejbal a nový tenisový kurt. V obci je obchod, pohostinské zařízení a knihovna.
Dům je možné financovat úvěrem ze stavebního spoření nebo hypotékou - zajistíme. Nezávazná konzultace s naším finančním specialistou - zdarma. Můžeme zprostředkovat i financování pro klienty, kteří nedostanou hypotéku v bance. Také je možné se dohodnout na zaplacení části kupní ceny odkoupením vašeho stávajícího bytu nebo domu.

Cena:3 690 000 Kč
Evidenční číslo:00421
KategorieZemědělská usedlost
LokalitaČervený Hrádek
OkresJindřichův Hradec
Velikost2 pokoje
Plocha užitná94 m²
Plocha pozemku3.751 m²
Plocha zahrady2.066 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Míst k parkování3
ParkováníAno
Sklepano (25 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadSeptik
TopeníÚstřední plynové

Nemovitost na mapě

Marcel Láník

Prodávající makléř

Marcel Láník
+420 724 711 224
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.