loader

Prodej, Zemědělská usedlost, 94m², pozemek 3751m² - Červený Hrádek

Červený Hrádek

Prodej, Zemědělská usedlost, 94m², pozemek 3751m² - Červený Hrádek

Hledáte objekt pro rekreaci, hospodářské stavení, prostor pro dílnu nebo chov zvířat? Pak tato nemovitost splní vše podle vašich představ. Zemědělská usedlost stojí v obci Červený Hrádek, 9 km severovýchodně od Dačic v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji.
Přízemní dům s dispozicí 2+1 (dvě místnosti, kuchyň a koupelna s WC). IS: elektřina 230 / 400 V, plyn, voda z obecního vodovodu, odpad je sveden do jímky. K obytné budově přiléhají dvě prostorné stodoly. Ve spodní části velkého uzavřeného dvora (cca 400 m2) stojí "vejminek", kde jsou dvě místnosti a chodba. Dům má dva sklepy a navazuje na něj dílna. Za domem je zahrada 2066 m2. Dům je v počáteční fázi rekonstrukce.
Malá vesnice Červený Hrádek leží v nadmořské výšce 525 m n. m. v malebné přírodě Českomoravské vysočiny, která je jednou z nejžádanějších rekreačních oblastí. V údolí zvaném Řečice, je nové fotbalové hřiště s kabinami, přírodní koupaliště, nové víceúčelové hřiště pro fotbal, nohejbal a nový tenisový kurt. V obci je obchod, pohostinství a knihovna.
Dům je možné financovat úvěrem ze stavebního spoření nebo hypotékou - zajistíme. Nezávazná konzultace s naším finančním specialistou - zdarma. Můžeme zprostředkovat i financování pro klienty, kteří nedostanou hypotéku v bance. Také je možné se dohodnout na zaplacení části kupní ceny odkoupením vašeho stávajícího bytu nebo domu.

Cena:2 990 000 Kč (prodáno)
Evidenční číslo:00421
KategorieZemědělská usedlost
LokalitaČervený Hrádek
OkresJindřichův Hradec
Velikost2 pokoje
Plocha užitná94 m²
Plocha pozemku3.751 m²
Plocha zahrady2.066 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Míst k parkování3
ParkováníAno
Sklepano (25 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadSeptik
TopeníÚstřední plynové

Nemovitost na mapě

Marcel Láník

Prodávající makléř

Marcel Láník
+420 724 711 224
[email protected]