loader

Prodej komerční nemovitosti - kanceláře, byty, parkoviště - Zlín - Štípa

Zámecká 6, Zlín - Štípa

Prodej komerční nemovitosti - kanceláře, byty, parkoviště - Zlín - Štípa

V exkluzivním prodeji vám nabízím nemovitost, která spadá do katastrálního území Zlín – Štípa. Nachází se ve středu obce s dobrou dostupností autem, autobusem i městskou dopravou. Třípatrová budova prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2000, následovala částečná rekonstrukce fasády a další menší úpravy. Dvě bytové jednotky které se nachází v posledním podkrovním patře, byly rekonstruovány několikrát, z nichž poslední úpravy proběhly v roce 2017.
V prvních dvou patrech jsou vybudovány kancelářské prostory o velikosti 395,64 m2, v obou patrech je sociální zařízení a kuchyňka. Kancelářská podlaží jsou plně vybaveny pro kancelářskou činnost, včetně rozvodů a přichystaných prostorů pro serverovnu.
Sklepní prostory o velikosti 115,41 m2, jsou ve velmi dobrém udržovaném stavu a skýtají možnost dalšího využití. Všechny podlaží jsou spojeny 2 různými schodišti v různých částech budovy.
Budova má napojení na otický internet od internextu i O2. Zabezpečovací systém Jablotron. Všechny prostory, včetně bytových jednotek jsou plně klimatizovány. Vytápění celé budovy je plynovými kotli.
Před i za budovou jsou vybudovaná parkovací místa pro parkování celkem 20 aut s možností rozšíření parkovací plochy. Nemovitost má velmi dobré strategické místo pro firmy ze Zlína a jeho okolí. Vhodná je jak pro investory tak i pro podnikatele, kteří hledají klidné zázemí pro svou firmu ve vyhledávané lokalitě s krásným okolím. Neváhejte si se mnou sjednat prohlídku. Při prohlídce Vám ráda poskytnu další informace, které budete potřebovat ke konkrétnímu podnikatelskému záměru. Těším se na Vás, Marie Sokolová - realitní makléřka

Cena:19 800 000 Kč (prodáno)
Evidenční číslo:00269
KategorieKanceláře
LokalitaZámecká 6, Zlín - Štípa
OkresZlín
Plocha užitná643 m²
Plocha pozemku1.556 m²
Plocha zastavěná250 m²
Plocha kanceláří395 m²
Plocha nebytových prostor511 m²
Počet podlaží4
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB304 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýČástečně
Míst k parkování20
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Ostatní
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové

Nemovitost na mapě

Marie Sokolová

Prodávající makléř

Marie Sokolová
+420 603 142 124
[email protected]