loader

INFORMACE PRO KUPUJÍCÍ / NABYVATELE

Uvažujete o koupi bytu, domu, chaty nebo jiné nemovitosti? Máte zkušenosti a jste připraveni na všechny situace, se kterými se můžete při koupi nemovitostí setkat?koupelna

1. Jak nejlépe financovat zamýšlenou koupi?

Když můžeme financovat kupovanou nemovitost z vlastních prostředků, tak jde o jednoduchý proces. Pokud ovšem nemáme potřebné finanční prostředky k dispozici, je dobré zjistit, jestli je možnost si peníze nějakým způsobem vypůjčit. V případě, že budeme koupi nemovitosti financovat pomocí hypotéky, určitě vám doporučíme probrat vše bezplatně a nezávazně s naším finančním specialistou. Ten s vámi vybere ideální řešení a volbu banky, jejíž nabídka bude nejlépe vyhovovat vašim představám.

2. Jak si vybrat správnou nemovitost z nabídky na trhu?

V okamžiku kdy si začneme vybírat na trhu nemovitost, tak bychom si měli určit několik základních kritérií a parametrů tak, aby kupovaná nemovitost vyhovovala co nejlépe našim představám. Současně bychom měli mít na zřeteli reálnost naší představy a způsob hledání naší vysněné nemovitosti, s čímž vám ochotně pomůžou naši realitní odborníci.

3. Seznámení se s jednotlivými úkony při koupi.

Každý z nás by se měl důkladně seznámit se všemi nezbytnými úkony při koupi nemovitosti. Tedy určení způsobu financování, jednání s realitními kancelářemi nebo přímo majiteli nemovitostí, sjednání smluvních podmínek, úschovy peněz, termínu předání, aj.

4. Sestavení plánu, jak najít vhodnou nemovitost.

Náš realitní odborník s vámi probere veškerá úskalí a navrhne postup při hledání a výběru vaší nemovitosti. Společně s vámi sestaví plán, jak bez rizik a chyb nemovitost najít. Dále vás seznámí se všemi kroky při koupi nemovitostí, aby se vámi plánovaná koupě nezměnila v „noční můru“ a trápení.

5. Vlastní hledání nemovitosti.

Nemovitost pro vás vyhledáme z vlastních zdrojů nebo vám pomůžeme s výběrem i jednáním u jiné realitní kanceláře, která má nemovitost vámi zadaných parametrů v nabídce.

6. Postup po vyhledání vyhovující nemovitosti, smlouvy a jejich plnění.

Poradíme vám s vyjednáním podmínek kupních smluv na nemovitost nebo při koupi členského podílu v bytových družstvech. Probereme i nastavení termínů jednotlivých úkonů. Poté vám necháme připravit smluvní dokumentaci advokátní kanceláří, která následně dohlédne na splnění podmínek a bezpečné uvolnění peněz prodávajícím.