loader

O NÁS

Realitní společnost  Reality Sedmička s.r.o.  vznikla v roce 2017, ale nejsme na realitním trhu žádnými nováčky. Naši realitní zprostředkovatelé, mají mnohaletou praxi (někteří i více než 20 let), zkušenosti v oboru a jsou pravidelně vzděláváni.

Pomůžeme vám s prodejem a koupí nemovitostí, s úvěrem na bydlení, úsporami na elektřině a plynu, aj. Prodávat pro vás umíme více způsoby, např.  formou elektronické aukce – možnost dosažení nejlepší ceny na trhu (zajistíme plošně po celé ČR).

Naši zprostředkovatelé jsou připraveni vám být profesionálními partnery při obchodech s nemovitostmi. Najdete nás ve Žďáru nad Sázavou, Praze, Znojmě, Náměšti nad Oslavou. Jsme však schopni našim klientům poskytnout stejně kvalitní služby po celé České republice. Tam, kde se s našimi lidmi potkáte, děláme ochotně a lidsky kvalitní práci, za níž si stojíme. Nebojte se zeptat …

Vaše nemovitosti můžeme také hned vykoupit s vyplacením peněz do dvou dnů od dohody o koupi. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci se spoluvlastnickým podílem na nemovitosti (rodinný dům, byt, chalupa, chata, aj.), jsme připraveni v případě vašeho zájmu odkoupit i spoluvlastnický podíl.

Vyřešíme k vaší spokojenosti i zadlužené nemovitosti a nemovitosti postižené exekucemi. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Zavolejte – napište – vše ostatní zařídíme my!

O NÁS

Náš tým

Ladislav Fajmon
Mgr. Ladislav Fajmon, MBA majitel realitní kanceláře +420 603 539 525
Jitka Lemperová
Jitka Lemperová realitní specialistka +420 602 185 740
Veronika Poulová
Veronika Poulová realitní specialistka +420 773 527 507
Gabriela Dobrodinská
Bc. Gabriela Dobrodinská realitní specialistka +420 724 535 375
Marcel Láník
Marcel Láník realitní specialista +420 724 711 224