loader

INFORMACE PRO PRODÁVAJÍCÍ / PŘEVÁDĚJÍCÍ

Prodáváte svoji nemovitost nebo o tom uvažujete? Poradíme vám a zajistíme vše potřebné pro zdárný průběh celého prodeje.

augmented-reality-ga5f1fc824_1920

1. Vytvoříme efektivní strategii prodeje 

Dobře zvolená strategie a způsob prodeje by měli splnit vaše očekávání, včetně rychlé a bezpečné realizace. Je pro vás důležitější rychlost prodeje nebo dosažená cena?  Jestliže prodáváte nemovitost ve spoluvlastnictví, mají ostatní spoluvlastníci na prodej stejný názor?                             Špatně zvolený prodejní plán vám může způsobit nečekané komplikace nebo celý obchod úplně zastavit. Na nezávazné schůzce s našimi realitními odborníky, stanovíte strategii prodeje tak, abyste se vyvarovali chyb, které vám mohou přidat zbytečné starosti nebo vás dokonce připravit o peníze.

2. Příprava nemovitosti k prodeji

Vaši nemovitost je dobré na prodej důkladně připravit a zvýšit její atraktivitu. Nemovitost by měla být dobře nafocená případně natočená na videoprohlídce, aby zájemcům o koupi umožnila reálné představy o jejím budoucím využití. Které úpravy má smysl dělat, v tom vám naši realitní odborníci poradí. Poté zajistí prezentaci vaší nemovitosti a profesionálně ji zpracují.

3. Propagace Vašich nemovitostí

Vynakládáme nemalé finanční prostředky na inzerci prostřednictvím specializovaných realitních serverů. Výbornou reklamu vaší nemovitosti zajistí více než 100 inzertních  portálů. Inzerujeme také na sociálních sítích, ve vybraných lokálních tištěných a digitálních médiích a ve vývěskách. Námi nabízené nemovitosti označujeme reklamním bannerem. Zajistíme tedy oslovení maximálního počtu zájemců o prohlídku vašich nemovitostí.

4. Organizace prohlídek se zájemci

Díky prezentaci nemovitosti začnou reagovat potenciální kupci, s nimiž před prohlídkou probíráme způsob financování nemovitosti. V ideálním případě domlouváme prohlídky jen s vážnými zájemci. Náš realitní odborník se vždy účastní prohlídky vaší nemovitosti se zájemci, které provede a zodpoví jejich dotazy. Následně organizuje vše potřebné pro zdárné dokončení prodeje nemovitostí. Zejména tedy způsob, termín financování a ostatní podmínky kupní nebo jiné realizační smlouvy, předání nemovitostí, aj.. Víme, že zkušenost a připravenost může výrazně ovlivnit úspěch prodeje. 

5. Rezervace nemovitostí

S kupujícím uzavřeme rezervační smlouvu, ve které vyjadřuje svůj vážný zájem o koupi vaší nemovitosti za sjednanou kupní cenu. Dále se stanoví všechny lhůty a specifikují další podmínky. Vše se nastavuje tak, aby mohl být obchod s nemovitostí úspěšně a bezpečně dokončen.

6. Pověřená advokátní kancelář zajistí kompletní právní servis

Jedním z nejdůležitějších kroků k úspěšnému obchodu s nemovitostí je kvalitní smlouva. Spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří, která připraví všechny potřebné smlouvy související s prodejem vašich nemovitostí včetně dohledu nad bezpečným převodem peněz od kupujícího na váš účet.

7. Předání nemovitosti a poprodejní servis

Připravíme předávací protokol, nezbytný k předání nemovitosti do užívání kupujícímu.
Pomůžeme vám také s přepisy na bytovém družstvu.