loader

Prodej rodinný dům 4 + 1, Pitín (okr. Uherské Hradiště)

Pitín 298

Prodej rodinný dům 4 + 1, Pitín (okr. Uherské Hradiště)

Zděný dům byl postavený v r. 1953 a průběžně udržován, dispozice 4+1. V 1.NP je kuchyně, 2 pokoje, koupelna s vanou, WC, chodba a veranda se šatnou a špajz, ve 2.NP jsou 2 pokoje, koupelna se sprchovým koutem a WC. Dům je kompletně vyklizený s možností rychlého nastěhování, topení je zajištěno krbovou vložkou, ohřev vody - el. bojlerem, okna plastová s dvojsklem. IS: elektřina 230/400V, kanalizace, vodovod, možnost připojení plynu. Obec Pitín leží při horním toku Olšavy v centrální části Bílých Karpat, které jsou od r. 1980 chráněnou krajinnou oblastí a od r. 1996 Biosférickou rezervací (v rámci programu UNESCO Člověk a biosféra). Bílé Karpaty jsou charakteristické květnatými orchideovými loukami, které jsou střídány převážně listnatým lesem. Místní zajímavostí je i železniční trať, která obtáčí celou vesnici a také Vodárenská nádrž Bojkovice. Kříží se zde páteřní cyklotrasa Bojkovska (č.5049) z Uherského Brodu s Beskydsko-karpatskou magistrálou (č.46), která umožňuje cyklistům bezpečný přístup do hřebenové části Bílých Karpat a také do oblasti Moravských Kopanic.
Dům je vhodný k trvalému bydlení nebo rekreaci pro zájemce hledající klid a přírodu s dobrým dopravním spojením, a to jak vlastním autem po silnici, tak i autobusy a vlakem.
Financování domu je možné i úvěrem ze stavebního spoření nebo hypotékou - zajistíme. Nezávazná konzultace a výběr banky s naším finančním specialistou - zdarma. Můžeme zajistit i financování pro klienty, kteří nedostanou úvěr v bance.

Cena:2 790 000 Kč
Evidenční číslo:00484
KategorieRodinné domy
LokalitaPitín 298
OkresUherské Hradiště
Velikost3 pokoje
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku328 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
OchranaCHKO
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníJiné

Nemovitost na mapě

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Prodávající makléř

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
+420 603 539 525
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.