loader

Prodej rodinný dům, Pitín (okr. Uherské Hradiště)

Pitín 232

Prodej rodinný dům, Pitín (okr. Uherské Hradiště)

Dům byl postavený v r. 1929, průběžně rekonstruovaný, naposledy cca před 15ti léty. Dispozice přízemního bytu je 3+1, tvoří jej vstupní veranda, chodba, pokoj s kuchyňským koutem a tři pokoje, nad obytnou částí je půdní prostor a dům má průjezd do dvora, kde je možné pakrovat automobil pod střechou. Ve dvorní části jsou na obytnou část přistaveny meší hospodářské stavby sloužící především jako dřevník a sklad. Zděný dům s částečným zateplením je kompletně vyklizený s možností rychlého nastěhování, topení je zajištěno krbovou vložkou, ohřev vody - el. bojlerem, okna plastová s dvojsklem. IS: elektřina 230/400V, kanalizace, vodovod, možnost připojení plynu. Obec Pitín leží při horním toku Olšavy v centrální části Bílých Karpat, které jsou od r. 1980 chráněnou krajinnou oblastí a od r. 1996 Biosférickou rezervací (v rámci programu UNESCO Člověk a biosféra). Bílé Karpaty jsou charakteristické květnatými orchideovými loukami, které jsou střídány převážně listnatým lesem. Místní zajímavostí je i železniční trať, která obtáčí celou vesnici a také Vodárenská nádrž Bojkovice. Kříží se zde páteřní cyklotrasa Bojkovska (č.5049) z Uherského Brodu s Beskydsko-karpatskou magistrálou (č.46), která umožňuje cyklistům bezpečný přístup do hřebenové části Bílých Karpat a také do oblasti Moravských Kopanic.
Dům je vhodný k trvalému bydlení nebo rekreaci pro zájemce hledající klid a přírodu s dobrým dopravním spojením, a to jak vlastním autem po silnici, tak i autobusy a vlakem.
Financování domu je možné i úvěrem ze stavebního spoření nebo hypotékou - zajistíme. Nezávazná konzultace a výběr banky s naším finančním specialistou - zdarma. Můžeme zajistit i financování pro klienty, kteří nedostanou úvěr v bance.

Cena:2 900 000 Kč
Evidenční číslo:00483
KategorieRodinné domy
LokalitaPitín 232
OkresUherské Hradiště
Velikost3 pokoje
Plocha užitná106 m²
Plocha pozemku441 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Míst k parkování3
ParkováníAno
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Prodávající makléř

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
+420 603 539 525
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.