loader

Prodej, Rodinný dům, Věcov, Odranec

Věcov - Odranec

Prodej, Rodinný dům, Věcov, Odranec

Chcete vlastnit ojedinělou nemovitost? Tak právě pro vás máme novostavbu rodinného sídla v nejkrásnějším koutu Vysočiny, CHKO Žďárské vrchy na okraji vesničky Odranec s nádherným výhledem na malebné lesnaté kopce okolní krajiny.
Sídlo je tvořeno dvěma křídly, spojenými na jižní straně hradbou a průchodem do uzavřeného dvorku v jehož zadní části je zastřešené loubí s posezením a ohništěm na grilování a uzení.
Privátní část 4+1 je v levém křídle sídla - v domě je vstupní chodba, ze které je vstup do dvou obytných pokojů a kuchyně, dále ke koupelně, WC a také do podkroví, kde jsou čtyři pokoje a druhé WC s umyvadlem.
V pravém křídle pro hosty 7+1 (možnost pronajímání) je i mimo jiné demonstrativní černá kuchyně, obývací místnost se zámeckou knihovnou, dvě koupelny s WC, aj..
Budoucího majitele také může zaujmout originální kaple s oltářem a replikou gotické klenby stropu. Objekt je částečně podsklepen a má půdní prostory.
Vytápění kotlem na pytlované uhlí a pelety v kombinaci s krbovou vložkou s výměníkem v soukromé části.
Na velkém pozemku kolem domu lze dobře zaparkovat cca 8 aut, v části jsou rašelinové mokřady, dvě jezírka a různé okrasné, hlavně jehličnaté dřeviny. Dům je umístěn na pěkném vyvýšeném místě s malebným výhledem a upravenou, převážně travnatou zahradu.
Dům má vlastní studnu, jímku, elektřinu; topení řešeno kombinací kotlem se zásobníkem na pelety nebo pytlované uhlí a krbem s výměníkem v soukromé části domu. V okolí je možnost procházek, cykloturistiky v lesích CHKO s velkým množstvím značených turistických cest, cyklotras a asfaltových a zpevněných lesních cest. Od dějiště mistrovství světa 2024 v biatlonu Nového Města na Moravě je vzdálenost 9 km. V okolních obcích do 10ti km najdeme také sjezdovky, koupání a jiné turistickorekreační vyžití.

Cena:23 900 000 Kč
Evidenční číslo:00445
KategorieRodinné domy
LokalitaVěcov - Odranec
OkresŽďár nad Sázavou
VelikostAtypický
Plocha užitná374 m²
Plocha pozemku2.757 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Míst k parkování8
ParkováníAno
OchranaCHKO
Sklepano (5 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaStudna
Elektřina230V, 400V
OdpadJímka
TopeníJiné

Soubory ke stažení

Nemovitost na mapě

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Prodávající makléř

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
+420 603 539 525
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.